czwartek, 12 stycznia 2017

Rozpakowuje swój nowy Kask. Wideo.

Mamy styczeń więc czas zacząć przygotowania na poważnie. O planach na sezon 2017 będzie osobny tekst. W tym pochwale wam się moim nowym zakupem. Nabyłem nowy kask HJC RPHA 10 + jest to kask z wyścigowym rodowodem z bardzo dobrymi recenzjami.
HJC wypuściło już nowszy model, więc poprzedni można nabyć za przyzwoitą kasę. Ci, co śledzą mnie na Instagramie pewnie już wiedzą, w jaki sposób udało mi się na niego uzbierać fundusz. Jest na to super patent. Zamiast wydawać 5 zł, każde bez wyjątku odkładamy. Po roku naprawdę można się zdziwić, ile udało nam się odłożyć, bez wielkich wyrzeczeń.
Zdecydowałem się na białe malowanie z 2 powodów. Po pierwsze Kaski w jednolitym malowaniu są tańsze, po drugie na kask pójdą moje grafiki. Z tej okazji nagrałem także Unboxing na pełnym spontanie. W tym roku w planie jest dostarczanie znacznie większej ilości materiałów wideo. Postanowiłem potrenować występowanie przed kamerą, a także montaż. Myślę, że z każdą kolejną produkcją będzie wyglądało to coraz lepiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz